В АТ “Харківміськгаз” проходять обшуки: РГК заявляють про рейдерське захоплення оператора газопостачання

Автор Ксенія Кайдалова

У п’ятницю, 17 березня, в АТ “Харківміськгаз” проходять обшуки, у РГК заявляють про рейдерське захоплення оператора газопостачання.

Про це ЕП повідомила пресслужба компанії.

“17 березня під приводом проведення обшуку з допомогою силовиків НАК “Нафтогаз України” в особі ДАТ “Чорноморнафтогаз” завела на підприємство критичної інфраструктури Харкова менеджерів, які були призначені нелегітимно зміненими членами наглядової ради підприємства”, – йдеться в заяві.

У компанії наголошують, що чинні акціонери “Харківміськгазу” не змінились. Вони обрали наглядову раду на зборах акціонерів ще в 2021 році згідно з законом “Про акціонерні товариства”, і законно змінити наглядову раду можна лише в той самий спосіб – тобто зборами акціонерів.

“Натомість управитель АТ “Харківміськгаз” – ДАТ “Чорноморнафтогаз” – не скликав і не проводив збори акціонерів, а змінив наглядову раду, а потім і правління АТ “Харківміськгаз” своїм одноосібним рішенням.

У РГК вважають, що зміна наглядових рад і правління відбулась в нелегітимний спосіб, а чинні акціонери будуть доводити це в судах.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше