В селищі Циркуни через обстріли спалахнуло відразу 7 пожеж

Автор Галина Шподарева

За добу з 25 по 26 травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 24 оперативні виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж – 13, у тому числі пожеж спричинених обстрілами – 10, пожеж, що сталися з інших причин – 3; крім того 5 раз рятувальники викликались для проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 – для надання допомоги населенню та співробітникам поліції.

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами трапились у Чугуївському (3) та Харківському (7) районах області.

О 12:20 25 травня внаслідок ворожих обстрілів сталося відразу 7 пожеж у смт Циркуни Харківського району області. За різними адресами горіло три житлових будинки, чотири господарчих споруди та лазня на загальній площі понад 800 кв. метрів. Для ліквідації загорянь було залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу ДСНС. Усі пожежі вдалось повністю приборкати о 17:30. За попередніми даними жертв та постраждалих немає.

Аварійно-рятувальні роботи проводились у зруйнованих будівлях Київського, Слобідського, Салтівського, Холодногірського та Новобаварського районів міста Харкова.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 66 залучень для знешкодження ворожих боєприпасів, ліквідовано 29 ворожих боєприпасів.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше