Вчинили серію квартирних крадіжок у різних областях України – судитимуть шістьох осіб

Автор Галина Шподарева

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи і ще двох чоловіків, які вчиняли крадіжки у різних областях України.

За даними слідства, з січня по вересень 2021 року 45-річний чоловік, відбуваючи покарання у слідчому ізоляторі в Харкові, поширював свій злочинний вплив у якості «смотрящего». Він координував постачання на територію ізолятора наркотиків та психотропів, контролював і розподіляв матеріальні блага між ув’язненими.

Вийшовши на свободу, колишній «смотрящий» організував злочинну групу, до її складу увійшли його знайомі, які теж раніше притягались до кримінальної відповідальності.

З жовтня 2021 року зловмисники вчиняли крадіжки з квартир у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях. Здобиччю крадіїв були грошові кошти, ювелірні вироби, одяг і побутова техніка.

Обвинувальний акт направлено до Київського районного суду м. Харкова.

45-річного зловмисника судитимуть за фактами умисного встановлення та поширення злочинного впливу у слідчому ізоляторі і крадіжок (ч. 2 ст. 255-1, ч. 5 ст. 185 КК України).

39-річний чоловік обвинувачується у вчиненні крадіжок (ч. ч. 3, 5 ст. 185 КК України), 38-річному та 28-річному зловмисникам інкримінують крадіжки у складі організованої групи (ч. 5 ст. 185 КК України), а одного з них судитимуть ще і за фактом придбання і зберігання канабісу (ч. 1 ст. 309 КК України).

Двох інших осіб, чоловіків віком 38 і 39 років, судитимуть за фактом крадіжок (ч. 3 ст. 185 КК України).

Досудове розслідування проводили слідчі слідчого управління ГУНП в Харківській області, оперативний супровід здійснювали співробітники Управління стратегічних розслідувань в Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше