Прогрес і стрімкий розвиток штучного інтелекту не можна заперечувати. Можливості, якими володіє ШІ, можна користуватися в багатьох сферах, зокрема в онлайн покері. Про те, як нейромережа може впливати на найпопулярнішу карткову гру у світі, розповімо в цьому матеріалі.
Блискавичний аналіз і підрахунок
Штучний інтелект здатний блискавично аналізувати величезні масиви з даними, надаючи користувачеві точні підрахунки за заданими параметрами. Якщо брати специфіку в онлайн покера на гроші, то як інформує https://ukrfootball.ua/wiki/poker-na-groshi-onlain/, швидке вирішення математичних рівнянь істотно збільшує шанси на виграш для гравця будь-якої категорії.
Отже, ШІ може за частки секунди підрахувати ймовірність виграшу під час певної роздачі. Гравцеві достатньо задати основні параметри для вирішення завдання: кількість активних учасників на столі, особисті карти гравця, найменування карт, які на стіл (флоп) виклав круп’є. Отримавши інформацію, гравець може спертися на реальні шанси і прийняти самостійне рішення – продовжити робити ставки або вийти з гри, щоб мінімізувати фінансові втрати.
Вивчення поведінки гравців
Здібності штучного інтелекту допомагають проводити аналіз поведінки окремих гравців або груп покеристів. Але в онлайн покері задіяти цей інструмент буде складно, оскільки покерні руми забороняють використання будь-якого автоматизованого софту, який допомагає гравцям.
Водночас, самі покерні сервіси використовують ШІ для збору даних та аналізу поведінкового фактора своїх клієнтів. Ці дані потрібні для створення більш якісних маркетингових матеріалів, поширення правил відповідальної та безпечної гри, поліпшення власних сервісів.
ШІ проти реального гравця: хто сильніший?
Світова історія вже знає прецеденти зіткнень АІ та людського розуму. Наприклад, 1997 року обчислювальна машина від IBM здобула перемогу в шахах над чемпіоном світу Гарі Каспаровим.
Але, в ситуації з покером, подібні експерименти на офіційному рівні поки що не проводилися. На відміну від шахів, де весь ігровий процес відбувається на дошці у відкритому форматі, у покері присутні два визначальні чинники – це прихованість (гравець не знає про карти опонента) і можливість блефу. З огляду на відсутність ключових вступних, штучному інтелекту доведеться спиратися винятково на математичні підрахунки без врахування поведінкового фактора, а це може зіграти ключову роль у визначенні переможця.
➖➖➖➖➖➖➖
* Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.
Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”