Харьковские евромайдановцы отметят 200-летие со дня рождения Шевченко

734 просмотра

В Харькове евромайдановцы отметят 200-летие со дня рождения Тараса Шевченко.

200-річчя з дня народження Т.Шевченка харківський Євромайдан відзначить велелюдним мітингом біля пам’ятника Кобзарю та низкою цікавих акцій. Про це повідомив один з організаторів Євромайдану у Харкові Володимир Чистилін.

У програмі, яка розпочнеться у неділю 9 березня, о 12 годині, будуть звучати уривки із творчості великого українського Пророка. Очікується виступ відомих акторів, музикантів, громадських та релігійних діячів. Буде екуменічна молитва за героїв та мир.

Планується, що на Євромайдан прийдуть представники обласної влади на чолі з новопризначеним губернатором Ігорем Балутою та його заступниками.

Організатори подали повідомлення на проведення 30-ти тисячного мітингу і закликають харків’ян приносити національну символіку, державні прапори, портрети Т.Шевченка, рушники та будь які речі, що символізують незламний дух українського народу.

Також координатори харківського Євромайдану просять всіх роздрукувати «Заповіт» Т.Шевченка для масового спільного виконання.

По закінченні мітингу відбудеться урочиста хода вулицями Харкова з величезним 100 метровим прапором України.

Такого масштабного дійства, яке запланував харківський Євромайдан, наше місто ще не знало.

Беріть державні прапорі, кличте друзів, приводьте дітей – творимо історію разом!

У неділю, 9 березня, о 12 годині.

Тарас єднає нас! Тарас єднає Україну!

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.