Обнародован план действий Евромайдана на январь

6222 просмотра
78 комментариев

"Батькивщина" обнародовала план действий по привлечению виновных в разгоне Евромайдана, освобождении политзаключенных, восстановлению парламентско-президентской республики и подготовки к выборам президента. Об этом сообщили в пресс-службе ВО партии.

Для выполнения требования участников Евромайдана о наказании виновных в избиении участников мирных акций координаторы протеста планируют пикетировать личные здания чиновников, от которых зависят расследования в отношении виновных в избиении манифестантов. Среди них – Виктор Янукович, Николай Азаров, Виктор Пшонка, Виталий Захарченко и Андрей Клюев. Пикеты будут организованы штабом нацсопротивления и Автомайданом на протяжении января 2014 года.

Кроме того, планируется провести кампанию общественного порицания исполнителей разгона Евромайдана, а также судей и прокуроров, которые поддерживают "политические" обвинения. Евромайдан собирается сформировать публичный люстрационный список и в будущем привлечь их к ответственности.

Полный список работников "Беркута", которые участвовали в разгоне Евромайдан собирается обнародовать до 10 января 2014 года.

Одновременно участники протестов планируют обнародовать в зарубежных СМИ сведения об активах "семьи" за рубежом, настаивать на их блокировании по стандартам ФАТФ и пикетировать зарубежные банки, в которых обслуживаются счета украинской власти.

В то же время в январе планируется провести пикеты компаний "семьи" в Украине и за рубежом, а также бойкотировать их продукцию.

До середины января Евромайдан планирует обратиться в Евросоюз и США с просьбой ускорить ввод персональных санкций против представителей власти (до 10 января) и передать в международные организации сведения о нарушениях прав человека и перечень ответственных за них (до 15 января).

Кроме того, координаторы протестов предлагают предпринять еще ряд действий относительно освобождения политзаключенных, восстановления парламентско-президентской формы правления, подготовки к выборам, донесению идей Майдана населению Украины и распространению протеста на все регионы страны.

В случае невыполнения требований организаторы Евромайдана обещают устроить всеукраинскую предупредительную забастовку 24 января, а 22-24 января пикетировать резиденции высших должностных лиц Украины.

ПЛАН ДІЙ МАЙДАНУ НА СІЧЕНЬ 2014 РОКУ

Майдан є реальною силою, яка послідовно, винятково мирним шляхом, домагається виконання своїх законних вимог. Майдан є і буде найбільшим фактором в українській політиці, бо він є виразником волі мільйонів людей.

Майдан і далі буде на Майдані Незалежності, буде активним та дієвим,  щоденно і послідовно рухаючись до своєї мети - реалізації народовладдя та забезпечення справедливості в незалежній Україні.

Захід

Відповідальний

Термін виконання

ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВИМОГИ ПРО ПОКАРАННЯ ВИННИХ У ЗАСТОСУВАННІ СИЛИ ДО МИРНИХ МІТИНГУВАЛЬНИКІВ

1. Застосовувати засоби персонального тиску (зокрема, пікетування особистих будівель, вручення вимог тощо) до тих посадових осіб, від яких залежать проведення розслідування щодо винних у побитті мирних мітингувальників – В.Януковича, М.Азарова, В.Пшонки, В.Захарченка, А.Клюєва.

Штаб національного спротиву, Автомайдан

Протягом січня 2014 року

2. Провести кампанію громадського осуду стосовно усіх високопосадовців та виконавців кривавого розгону студентів, осіб, причетних до неправосудних рішень в судах, прокурорів, що підтримують політично мотивовані звинувачення. Сформувати документальну доказову базу, публічний люстраційний список цих осіб, аби в майбутньому притягти їх до відповідальності.

Оприлюднити зведений перелік працівників Беркуту, які застосовували силу проти мітингувальників. Довести до широкого загалу (сусіди, друзі, батьки та знайомі) про їх причетність до цих злочинів.

Штаб національного спротиву, Комісія з питань правозахисту ВО «Майдан»

До 10 січня 2014 року

3. Здійснювати активний громадський контроль у регіонах за діяльністю правоохоронних органів, судів та прокуратури, складати місцеві списки порушників закону, здійснювати кампанії морального осуду.

Штаб національного спротиву, регіональні осередки ВО «Майдан»

Постійно

4. Оприлюднити у закордонних ЗМІ інформацію про активи «Сім’ї» за кордоном, наголошуючи на можливості їх блокування за міжнародними стандартами ФАТФ.

Розповсюджувати алгоритми таких дій з сайту http://yanukovich.info/  серед європейських політиків, журналістів та громадськості.

Ініціювати пікетування закордоном офісів банків, де є рахунки «Сім’ї», Азарова, Клюєва інших.

Штаб національного спротиву, Зовнішньополітична та комісія з питань європейської інтеграції, Інформаційна комісія ВО «Майдан»

Постійно

5. Оголосити бойкот комерційним компаніям «Сім’ї», задіяних у грабуванні бюджету. Організувати протести під їх офісами в Україні та закордоном.

Штаб національного спротиву, Зовнішньополітична та комісія з питань європейської інтеграції, Інформаційна комісія, Мобілізаційна та по роботі з регіонами комісія ВО «Майдан»

Протягом січня 2014 року

6. Звернутися до урядів ЄС та США з проханням активізувати процес запровадження персональних санкцій до вищих посадових осіб України, винних у розгоні мирних демонстрантів.

 

Штаб національного спротиву, Зовнішньополітична та комісія з питань європейської інтеграції, Інформаційна комісія ВО «Майдан»

До 10 січня 2014 року

7. Передати до міжнародних організацій задокументовані факти порушень прав людини в Україні та перелік відповідальних за це.

 

Штаб національного спротиву, Зовнішньополітична та комісія з питань європейської інтеграції, Комісія з правозахисту ВО «Майдан»

До 15 січня 2014 року

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИМОГИ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ

1. Підготувати та подати звернення до Генерального прокурора, відповідних судів про звільнення заарештованих осіб відповідно до Закону про  2е притягнення до кримінальної відповідальності учасників мирних протестів.

Юридична служба Штабу національного спротиву

До 5 січня 2014 року

2. Створити тимчасову спеціальну слідчу комісію у Верховній Раді України, яка провела незалежне розслідування щодо розгону студентського Євромайдану 30 листопада, побиття активістів 1 грудня 2013 року, нападів га Тетяну Чорновол, активістів Майдану по всій території України.

 

 

3. Забезпечити правову допомогу кожному учаснику масових протестів, проти яких порушені кримінальні або адміністративні справи.  

Юридична служба Штабу національного спротиву

Постійно

4. Забезпечити масове пікетування кожного судового засідання, на якому розглядаються справи активістів Майдану.

Штаб національного спротиву

Постійно

5. Розробити та вручити суддям звернення від Майдану щодо відповідальності у разі застосування вибіркового правосуддя.

Юридична служба Штабу національного спротиву, Інформаційна комісія ВО «Майдан»

До 10 січня 2014 року

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ДІЇ КОНСТИТУЦІЇ 2004 РОКУ, ЯКА БУЛА СКАСОВАНА В НЕКОНСТИТУЦІЙНІЙ СПОСІБ

1.Провести переговори та забезпечити результативне голосування за Акт щодо відновлення конституційного ладу в Україні.

Штаб національного спротиву

До 21 січня 2004 року

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАННЯ ДОНЕСЕННЯ ІДЕЙ МАЙДАНУ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ПОШИРЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙДАНУ У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

1.Провести акцію «Досить красти!», у межах якої донести мешканцям Сходу та Півдня інформацію про реальний стан справ у країні, масштаби пограбування країни і ролі «Сім’ї» у цьому.

Мешканці Сходу та Півдня України мають зрозуміти, що в них немає більше жодного раціонального аргументу підтримувати Януковича знову.

Штаб національного спротиву, Інформаційна комісія, Мобілізаційна та по роботі з регіонами комісія ВО «Майдан»

Постійно

2. Розробити та внести на розгляд Верховної Ради України зміни до Державного бюджету, якими передбачити зменшення кількості державних резиденцій президента України, скорочення видатків на його утримання, скасування пільг чиновникам, скорочення видатків на їх утримання.

Юридична служба Штабу національного спротиву

До 14 січня 2004 року

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕСНИХ ТА ПРОЗОРИХ ВИБОРІВ

1. Підготувати та обговорити законопроект про внесення змін до Закону про вибори Президента, який би сприяв би проведенню демократичних, чесних та прозорих президентських виборів.

Юридична служба Штабу національного спротиву, Програмна комісія ВО «Майдан»

До 21 січня 2014 року

2. Оголосити про формування мережі спостерігачів за виборчим процесом та почати реєстрацію спостерігачів, членів дільничних виборчих комісій.

Штаб національного спротиву, Інформаційна комісія, Мобілізаційна та по роботі з регіонами комісія ВО «Майдан»

До 15 січня 2014 року

ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТАБОРУ НА МАЙДАНІ

1. Звернутися до киян та представників бізнесу щодо допомоги у вирішенні проблем Майдану: дрова, теплі речі, продукти харчування тощо.

 

Штаб національного спротиву, Комісія з питань співпраці з громадськими організаціями та профспілками ВО «Майдан»

У разі необхідності

2. Забезпечити координацію проведення культурно-масових та освітніх заходів, які проводяться на Майдані та також інформування про них. 

Штаб національного спротиву, Інформаційна та мистецька комісії ВО «Майдан»

Постійно

У РАЗІ НЕВИКОНАННЯ ВИМОГ МАЙДАНУ ДО 21 СІЧНЯ 2013 РОКУ

1. Закликати найбільші підприємства України провести попереджувальний страйк 24 січня (п’ятниця) 2014 року.

Штаб національного спротиву, Інформаційна комісія, Мобілізаційна та по роботі з регіонами комісія, Комісія з питань співпраці з громадськими організаціями та профспілками ВО «Майдан»

До 24 січня 2014 року (включно)

2. Провести 22-24 січня 2014 року активне пікетування резиденцій вищих посадових осіб.  

Штаб національного спротиву, Мобілізаційна та по роботі з регіонами комісія ВО «Майдан», Автомайдан

22-24 січня 2014 року

 


Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя МАтом

31 декабря, 2013 - 02:35

Страницы

В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Виїзне оформлення закордонного паспорта в Харкові. Держава сама їде до Вас! "Паспортний сервіс" , т. 050- 338- 91-07 ( вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.