Сайт харьковского Евромайдана подвергся DDoS атаке

3193 просмотра
56 комментариев

Сайт харьковского Евромайдана подвергся DDoS атаке.

Наші сервери перебувають під DDoS атакою з ночі. Ми пов'язуємо атаку з проведенням першого Всеукраїнського Форуму Євромайданів в Харкові, офіційна сторінка якого є на нашому сервері, - заявили координаторы Євромайдана в Харькове.

Між тим, як сам форум, так і щоденні акції харківського Євромайдану пройдуть за планом.

Сьогодні, 9 січня, о 18 годині, біля пам’ятника Т.Шевченка можна буде побачити традиційний вертеп, який відбуватиметься по сценарію театралізованих дійств, що ставили городяни у XVII-XVIII ст.

Українські колядки, яскраві костюми, сценічні винаходи з використанням барабанів, бубнів та багато іншого побачать глядачі на харківському Євромайдані.

Нагадаємо, що Перший Всеукраїнський Форум Євромайданів відбудеться у Харкові 11-12 січня.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Страницы

Внимание! Сотруднику АТН нужна Ваша помощь!                          В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Деньги до зарплаты                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.