Тимошенко: В каждом округе должен быть только один оппозиционный кандидат

742 просмотра

В Киеве проходит съезд партии «Батьківщина». Лидер партии Юлия Тимошенко направила обращение участникам съезда, в котором отметила, что в каждом округе должен быть только один оппозиционный кандидат.

Полный текст обращения Юлии Тимошенко:

Дорогі мої!

Дякую вам за відданість і непохитність у боротьбі за визволення України. Для мільйонів людей об'єднана опозиція перетворилася на справжній промінь надії у царстві суму та смерку. Щиро пишаюся вашою мужністю!

Але сьогодні Батьківщина потребує мудрості та зваженості не менше, ніж відваги та енергійності.

Торік, звертаючись до друзів з-за муру Лук'янівки, я закликала своїх соратників по боротьбі згуртуватися перед страшною загрозою повної втрати свободи, демократії та незалежності. Вважала тоді й вважаю нині, що тільки максимальне об'єднання зусиль всіх опозиційних сил убезпечує опонентів режиму від взаємопоборювання та надає реальний шанс перемогти диктатуру злодіїв. Події останніх місяців лишень підтвердили справедливість цього припущення й нагальність цього завдання. Часу для вагань не лишилося.

Немає ціни, яку опозиція не мала б заплатити заради спільної перемоги в кожному мажоритарному окрузі. Кожний багнет вкрай важливий у подальшій нещадній війні з мафією. Опозиції не буде виправдання, якщо, через зайву дріб'язковість провідників чи надмірну амбітність вояків, вона почне нести неприпустимі втрати ще до початку боїв. Визвольна війна передбачає жертовність. Інколи, щоби твій загін переміг, не обов'язково лягати грудьми на амбразуру. Достатньо просто відійти вбік, аби звільнити дорогу сильнішому. Але все це мусить відбуватися виключно на справедливій та публічній основі. Для декого нині це може перетворитися на особисту драму, але без подібної самопожертви завтра ми не зможемо запобігти спільній трагедії. Наші діти не мають розраховуватися за прорахунки батьків.

Особисто хочу звернутися до тих кандидатів, які будуть змушені знятися з виборів, попри те, що вже пройдений такий важкий шлях, і виборча кампанія добігає кінця. Повірте, я все розумію. Будьте впевнені: я ніколи не забуду ваш шляхетний вчинок. І Батьківщина вас не забуде!

Годі зайвих слів. «Один округ - один опозиційний кандидат!», - такою має бути наша відповідь режиму, який із засідки зловтішно спостерігає за братовбивчим суперництвом опозиціонерів. Одна голова - добре, будуть дві - зрубають обидві.

Зі сподіванням на вашу мудрість ...

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Виїзне оформлення закордонного паспорта в Харкові. Держава сама їде до Вас! "Паспортний сервіс" , т. 050- 338- 91-07 ( вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)                          Ресторан "Навруз" приглашает на работу администраторов, повара, официантов, бармена, бариста, уборщиц и посудомойщиц. Т. 063-559-23-49                          ГК «Охрана и безопасность» производит дополнительный набор сотрудников охраны для работы в мобильных группах. Стабильная з/п. от 8000 грн., график сутки/двое. Телефон: (057)7525892                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.