Завтра в Харькове в рамках Евромайдана выступят поэты

2595 просмотров
34 комментария

В воскресенье, 5 января, в 12.00 часов в рамках харьковского Евромайдана состоится большая литературная акция «Поэзия свободы – от Шевченко до Пушкина».

Как отмечают организаторы: «Свобода є головною цінністю й характеристикою поезії. Поетичний Харків символічно існує в силовому полі Шевченка та Пушкіна – поетів, для яких свобода так само була одним із визначальних образів. Цьогорічний ювіляр Тарас Григорович говорив: «Hе вмиpає душа наша, не вмиpає воля», роблячи далекоглядні прогнози: «і помоляться на волі невольничі діти!». Інший цьогорічний ювіляр, Олександр Сергійович, попри певний скепсис щодо актуальності ліберальних цінностей для окремих народів («Паситесь, мирные народы! Вас не разбудит чести клич. К чему стадам дары свободы?»), все ж чітко дотримувався принципу:

Свободу лишь учася славить,
Стихами жертвуя лишь ей,
Я не рожден царей забавить
Стыдливой музою моей.

Тож, керуючись настановами класиків, цієї неділі поети з Харкова, Києва та Мінська будуть читати свої вірші різними мовами й на різні теми під пам’ятниками Шевченку та Пушкіну.

5 січня о 15.00 в культурному центрі «INDIE» (вул. Чернишевська, 4/6) відбудеться зустріч із поетами Світланою Поваляєвою (Київ) та Андреєм Хадановичем (Мінськ).

Начало харьковского Евромайдана в воскресенье, 5 января, в 12 часов у памятника Т.Шевченко.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя Anonymous

5 января, 2014 - 19:20

Аватар пользователя Харьковчанин

6 января, 2014 - 03:10

Аватар пользователя alexandrit

Страницы

Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.