Кармазин Азарову - советую "асабІста покаратІ вІнних".

816 просмотров

Политический деятель Юрий Кармазин написал на своей странице в Facebook, что советует премьер-министру Николаю Азарову "асабиста пакарити винных".

"Раджу Азарову асабІста покаратІ вІнних
Якщо Азаров так переймається долею людей, яких незаконно змушують писати заяви за свій рахунок, яким урізають і без того мізерні зарплати, звільняють безпідставно з роботи, то нехай він асабІста зустрінеться з профспілками,які як ніхто знає проблеми людей, дізнається прізвища цих горе-директорів і покарає вІнних. Нехай асабІста сходе в готель «Україна», що на Майдані Незалежності розміщений, (майже у нього під носом)і поспілкується з обслуговуючим персоналом. Вони з радістю поділяться з ним і рівнем заробітної плати і примусовими заявами за свій рахунок. І не потрібно буде нічого казатІ, а просто слухатІ.
"

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпания "АТН" ищет журналистов и видеомонтажеров. Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Антиквариат. Золото.                          Астролог. Т.+38 066-625-95-84.                          Sexshop. Суперподарки.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (050) 403-61-53