Активистов столичного Евромайдана избивали члены "Оплота", - Аваков

5587 просмотров
3 комментария

Следствие установило связь экс-министра МВД Виталия Захарченко с действиями "титушок". Об этом во время пресс-конференции отметил министр МВД Арсен Аваков.

Саме через Зубрицького наймались тітушки, платились гроші, давались вводні дані проти кого діяти і кого репресувати, кого репресувати. Окрім нього до схеми причетний Чеботарьов - магнат із підпілього алкогольного та тютюнового бізнесу. Він був координатором і взаємодіяв із групою із 10 осіб які регулярно викрадали і били активістів Майдану, як наприклад І.Луценка чи Вербицького. Все це робилось у тісній співпраці із міліцією.

Є факти, записи телефонних розмов із Рогозіним, у тому числі із колишнім начальником ГУБОзу та керівником організації "Оплот" Жиліним. Саме "Оплот" займався підпалами автівок автомайданівців та масовими викраденнями та побиттями.

У рамках розслідування смерті Вербицького затримано троє осіб, ще десятеро у розшуку та з'ясовано що все це це робилось під керівництвом колишнього керівника ГУБОЗу та особисто Захарченка.

Слідство має інформацію де все це відбувалось, - сказал Аваков.

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпании "АТН" требуется телеоператор.Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Франция. Летняя стажировка.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.