Спортсмени Харківщини здобули 4 медалі чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок

Автор Геннадій Семенов

Спортивний захід відбувся 14 березня відбувся в Києві.

Змагання зібрали 340 учасників із 20 областей країни та Києва, повідомляє ХОВА.

За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Чемпіоном України у вазі до 60 кг став Данило Авраменко. У фіналі він переміг суперника з Дніпропетровської області.

В змаганнях серед юніорок срібною призеркою у ваговій категорії понад 78 кг стала Кіра Багмет, поступившись у фіналі киянці Діані Семченко.

Бронзові медалі вибороли Данило Кравченко (вагова категорія до 66 кг) та Данило Вінтоняк (вагова до 73 кг).

В командному заліку серед юніорів збірна Харківської області посіла третє місце. Перше було за киянами, а друге у команди Дніпропетровської області.