Чергову лікарку, яка є фігуранткою «схеми» ухилення чоловіків від мобілізації, чекає суд

Автор yelyzaveta

Досудовим розслідуванням встановлено, що завідувачка одного з відділень «Нововодолазької центральної лікарні» видавала фіктивні медичні довідки, які у подальшому ставали підставою для оформлення групи інвалідності.

Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

Як повідомлялось раніше, обвинувачена робила довідки на замовлення реєстраторки медичної обласної МСЕК №4 КЗОЗ «Обласний центр медико-соціальної експертизи», до якої безпосередньо і звертались клієнти для оформлення фейкової «групи інвалідності» під ключ. Саме вона за гроші організувала процес оформлення фальсифікованої документації у медичних установах Харківщини.

У подальшому це сприяло тому, що клієнти — чоловіки призовного віку — ухилялись від мобілізації або виїжджали за кордон. Наразі триває судовий розгяд щодо реєстраторки. Їй інкриміновано одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо посадовиці лікарні за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

Завідувачку судитимуть у Нововодолазькому районному суді Харківської області.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше