На Харківщині внаслідок авіаудару загинув співробітник обленерго

Автор Галина Шподарева

17 лютого в Купʼянську внаслідок влучання в житловий будинок авіабомби загинув 59-річний електрогазозварник Купʼянського високовольтного району електричних мереж Віктор Цуканов.

Про це повідомили в «Харківобленерго».

Як розповіли на підприємстві, в товаристві Віктор Цуканов працював з 1986 року. Під час війни залишався в Куп’янську та продовжував виконувати свої обов’язки.

«Віктора поважали за працьовитість, відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Він брався за будь-яку роботу, не тільки зварку, виконував все, з чим просили допомогти. Був дуже роботящий – справжній чоловік, про яких кажуть «з руками». У вільний від роботи час часто допомагав колегам та сусідам з різними побутовими питаннями: щось полагодити чи змайструвати. Це тяжка втрата для всіх нас», – розповіли колеги загиблого енергетика з Куп’янського ВРЕМ.  

Нагадаємо, 17 лютого близько 13:20 збройні сили рф скинули на житлові квартали Куп’янська щонайменще п’ять авіабомб, одна з яких влучила у двоповерховий багатоквартирний будинок.

В цей же день близько 18:30 по Куп’янську було нанесено ще три авіаудари – по місцевому комунальному підприємству вдарили КАБами.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше