Нацгвардійці «приземлили» ворожий гелікоптер під Бахмутом

Автор Галина Шподарева

Розрахунок ПЗРК 3 бригади оперативного призначення знищив російський ударний гелікоптер Мі-24 на Донеччині.

Ударний гелікоптер завдавав вогневого ураження нашим підрозділам та прикривав із повітря ворожу піхоту, яка наступала на лінію оборони українських захисників. Гвардійці зазначають, що гелікоптер від влучання ракети почав втрачати висоту і знижуватися, доля пілота невідома.

«Партизан», начальник служби ППО 3 бригади оперативного призначення

7 лютого о 14:12 годині в районі східної околиці Бахмута нацгвардійцями було виявлено два ворожі гелікоптери Мі-24, одна ціль була захоплена та знищена стрільцем-зенітником з ПЗРК «Ігла-1».

Слід зазначити, що це один з найшвидших ударних гелікоптерів в світі і вже третій російський гелікоптер, збитий саме підрозділами 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України за час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

В результаті бойової роботи зенітників 3 бригади оперативного призначення на Бахмутському напрямку окупанти частково втрачають боєздатність та повітряну перевагу. Також нагадаймо, що 7-го лютого у небі над Бахмутом наші колеги – прикордонники – збили російський штурмовик Су-25 «Грач», а також БПЛА.

Джерело: відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше