Росія знову запустила по Україні дрони

Автор Галина Шподарева

Російські окупанти у середу ввечері, 28 грудня, запустили по Україні іранські дрони-камікадзе “Шахед”. Ворожі безпілотники вилетіли з півдня/сходу, повідомив він у своєму Telegram-каналі активіст Сергій Стерненко, пише УНІАН.

Очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у месенджері підтвердив виліт дронів.

“Чекаємо на мопеди”, – зазначив чиновник.

Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що перша з чотирьох груп безпілотників летіла у напрямку Миколаївської області, а інші прямували у бік Запорізької та Дніпропетровської областей.

Росія сьогодні запустила по Україні дрони-камікадзе / карта t.me/Tsaplienko

За його даними, перші чотири дрони-камікадзе знищила протиповітряна оборона півдня. Пізніше у мережі з’явилася інформація про вибухи у Дніпрі та у Запорізькій області.

Цаплієнко написав, що у Дніпрі ліквідовано “Шахед”.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук запевнив, що “на варті неба – кращі”.

Потім повідомлялося, що декілька груп безпілотників летять у бік Харківської та Полтавської областей.

О 22:04 Кім підтвердив, що є багато збитих дронів. Чиновник також попередив, що Одесі загрожує небезпека.

“Багато збиттів скрізь. 7 хв тому пролетіло 2 “мопеди” повз Первомайськ у бік Умані. На радарі видно не було. І Одеса під загрозою”, – поділився чиновник.

О 22.19 Цаплієнко поділився, що один “Шахед” збили в Харківській області.

О 22.23 журналіст попередив, що два безпілотники летять у сторону Умані. За його даними, дрони можуть полетіти у напрямку Київської області.

Масовані атаки дронами – що потрібно знати

РФ восени почала масовано атакувати Україну іранськими дронами-камікадзе. Метою супротивника стала українська енергетична інфраструктура.

Востаннє вороги 19 грудня запустили по Києву багато іранських дронів-камікадзе “Шахед”. Супротивник випустив 23 дрони, наші воїни ліквідували 18 з них.

Деякі ворожі безпілотники поцілили в об’єкти енергетичної інфраструктури, і в енергосистемі виник серйозний дефіцит потужності. Пізніше ситуацію в енергетичній сфері вдалося трохи покращити. У Києві навіть анонсували повернення до відключень електроенергії за графіками.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше