У ГУР розповіли, як кремлівські еліти хочуть відмежуватись від путіна

Автор Марина Николаева

Кремлівські еліти хочуть відмежуватися від «колективного путіна», щоб врятувати свої статки.

Деякі представники так званих «кремлівських еліт» незадоволені імперськими амбіціями путіна і намагаються знайти можливість піти від російського диктатора.

Про це заявив представник пресслужби ГУР Міноборони України Андрій Юсов, інформує «УНІАН».

За його словами, наразі окремі представники кремлівської верхівки самі знаходяться в пошуку каналів та комунікацій з Заходом та Україною. російські «еліти» хочуть убезпечити себе, свої статки і відмежуватись від диктатора. Прізвища представник ГУР відмовився назвати, бо вони «ще можуть знадобитися».

«Тому нехай вони поки що будуть утаємничені. Проте, можна констатувати, що серед військово-політичного керівництва, особливо серед бізнес-еліти сьогоднішньої путінської росії, далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив  «колективний путін» і справді схиблений диктатор. Далеко не всі поділяють історичні позиції медвєдева, патрушева й інших. З кожним новим рівнем такої ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу путіна, або, безумовно, новими успіхами Збройних Сил зі звільнення окупованих територій, ця партія миру в середині росії, безумовно буде посилюватися», – каже Юсов.

Представник ГУР Міноборони певен: путіна чекає фіаско. Питання лише в тому, що чекає диктатора: політичне фіаско, міжнародний трибунал, палацовий переворот чи суд Лінча на вулиці.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше