З Часів Яра на Донеччині евакуювали всіх дітей

Автор Галина Шподарева

З міста Часів Яр на Донеччині змогли евакуювати всіх дітей. Останніми тижнями місто все сильніше обстрілюють російські окупанти.

Про повідомив начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус в коментарі Вільному радіо.

“Немає дітей в Часів Ярі, останні діти були вивезені позавчора (16 березня, — ред.) Спільними зусиллями військової адміністрації, поліції, “Білі янголи” — ми зробили цю роботу. Складно, боляче, але зробили”, — каже посадовець.

Він зазначає: йдеться саме про дітей з батьками.

“Під опікою дітей давним-давно вивезли. Це була одна з перших умов [обов’язкової евакуації]”, — пояснює очільник Часовоярської громади.

Скільки саме дітей евакуювали з Часів Яра та навколишніх сіл — Сергій Чаус не уточнив. Але, за його даними, до відкритого вторгнення російських загарбників у всій громаді мешкали близько 13 тисяч жителів. 

У Бахмуті, який російська армія штурмує понад пів року, досі залишаються понад 30 дітей, яких батьки відмовляються вивозити в безпеку. За даними очільника Донецької обласної військової адміністрації, загалом у Бахмуті під обстрілами продовжують жити близько 3 тисяч цивільних.

На початку лютого евакуаційний загін поліції “Білі янголи” вивезли звідти 7-річну дівчинку, яку мати понад пів року ховала у підвалах. Силовикам довелось вмовляти мати дитини декілька місяців, а її евакуацією керував особисто начальник поліції Донеччини. 

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше