На Харківщині СБУ затримала адміністратора інтернет-спільноти, який допомагав окупантам

Автор Галина Шподарева

Співробітники СБУ Харківської області заблокували діяльність ще двох калаборантів, які пропагували війну.

Один із зловмисників був адміністратором інтернет спільноти. На своїх мережевих ресурсах він поширював пропагандистські матеріали, спрямовані на підтримку і схвалення збройної агресії рф проти України, передавав інформацію щодо дислокації особового складу та техніки ЗС України, їх координати та кількість особового складу, а також розповсюджував телеграм-бот, на який агітував передавати координати військ ЗС України на користь рф.

Інший колаборант на своїх соціальних сторінках публічно поширював  фото і відеоматеріали, у яких містились виправдовування, визнання правомірною збройну агресію рф проти України, заперечення тимчасової окупації рф частини України.

Наразі першому пропагандисту повідомлено про підозру за ч.3 ст. 436-2 , а іншому за ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірності, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше