На Харківщині ще понад 7,5 тис. споживачів знову зі світлом, – Тимошенко

Автор Галина Шподарева

На Харківщині активізувались роботи з відновлення критичної інфраструктури. Зокрема, силами спеціалістів подача електроенергії була відновлена у цілому ряді населених пунктів області, загалом до електроенергії під’єднано ще понад 7500 споживачів.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.

«Лише за один день вдалось підключити 5400 споживачів центру області, також підключено 506 споживачів у селах Кулиничі та Мала Данилівка. Крім того, відновили електрику в селах Баранівка, Козачок, Чорноглазівка, Коробки для 1667 мешканців», – зазначив він.

За словами Тимошенка, також відновлюється і газопостачання – більше трьох тисяч споживачів мають газ у власних домівках. Проводяться роботи із відновлення водопостачання.

«До газу підключено 2500 людей в Дергачах на Харківщині, а також 1030 абонентів у селах Івашки, Олександрівка, Одноробівка, Гур’їв Козачок, Перовське та Лютівка. У Чугуєві полагодили водопровід, щоб люди мали хоча б холодну воду у своїх квартирах. Роботи тривають», – розповів заступник керівника ОП.

Відновлювальні роботи тривають і в інших областях. Зокрема, Тимошенко нагадав про виділення 100 млн грн на відновлення інфраструктури постраждалих районів Житомирської області.

«Кошти підуть на ремонт мереж тепла, газу, води, електроенергії, а також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інше», – зауважив він.

Відновлення комунікацій, а також об’єктів критичної інфраструктури продовжується у Київській та Чернігівській областях.

«Київщина: за добу відновили електрику в 15 населених пунктах. В Ірпені на 96% відновлено газопостачання, а ще два місяці тому тут були запеклі бої. Чернігівщина: триває відновлення електромережі, водоканалу, лікарень і дитячих садочків», – підкреслив Тимошенко.

Як раніше повідомляв Кирило Тимошенко, постраждалі області матимуть власні каталоги потреб, що згодом стане основою для допомоги міжнародних партнерів.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше