За государственную измену 84-летнему харьковчанину дали 12 лет тюрьмы

Автор: Алина Тюхай
893 просмотра

Орджоникидзевский районный суд Харькова признал виновным в государственной измене 84х летнего  мужчину и приговорил его к 12 годам лишения свободы.

Вита Дубовик, пресс-секретарь прокурора Харьковской обл.

У поле зору правоохоронців, точніше служби безпеки України, він потрапив, наскільки я пам'ятаю, ще в 2017 році, тоді було розпочато розслідування, тоді було зібрано певний об'єм доказів. Трохи згодом він був затриманий, йому був обранний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. І в цьому році ми, як ви знаєте, отримали вирок за частиною першою статті 111 Кримінального Кодексу України - це державна зрада.

Прокуратура доказала в суде, что мужчина собирал данные, которые принадлежат научным учреждениям и являются государственной тайной.

Вита Дубовик, пресс-секретарь прокурора Харьковской обл.

Він намагався передати до Російської Федерації інформацію про оборонні замовлення, тобто Міністерство Оборони України розміщувало певні свої замовлення на одному з своїх… ну, наукова установа - скажімо так: науковий центр Харкова. І ця особа через там третіх осіб, сам збирав дані про ці закази, що саме в яких об'ємах, коли воно має там бути зроблено і таке інше.

Сейчас пенсионер находится под стражей, так как решение суда еще не вступило в силу, поскольку идет срок на апелляционное обжалование.

 

Видео: 

За государственную измену 84-летнему харьковчанину дали 12 лет тюрьмы - 01.08.2018

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпания "АТН" ищет журналистов и видеомонтажеров. Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Антиквариат. Золото.                          Астролог. Т.+38 066-625-95-84.                          Sexshop. Суперподарки.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (050) 403-61-53