Тимошенко просит Януковича немедленно решить вопрос об ассоциации с ЕС на заседании РНБО

1168 просмотров
6 комментариев

Открытое письмо экс-премьера Юлии Тимошенко к Президенту Виктору Януковичу сегоденя зачитал журналистам защитник Тимошенко Сергей Власенко после визита в ЦКБ №5. В своем обращении к главе госдарства Тимошенко требует немедленно собрать заседание СНБО и принять решение о том, что Украина подпишет соглашение об Ассоциативном членстве в ЭС.

 

Вікторе Федоровичу, сьогодні я вже можу відносно спокійно написати Вам листа. Чесно кажучи, вчора після рішення уряду щодо відмови підписувати угоду з Європейським союзом,мені хотілося вас просто вбити. Думаю, те саме відчули і відсотків 70 ввіреного вам населення України. Але зара потрібно не впадати в агресію, а всіма способами рятувати ситуацію. Ви - єдиний, хто може це зробити, і тому я звертаюся до вас з цим листом. Вікторе Федоровичу, я раджу вам і прошу вас якнайшвидше зібрати Раду національної бзпеки і оборони України, вислухати її з батьківською увагою, як ви це вмієте, всі сумніви вашого уряду щодо ускладнень стосунків з Росією, визнати, що ви розумієте їх щире хвилювання та негайно на позачерговому засіданні РНБО прийняти рішення про підписання угоди про асоціацію. 

Видео: 

22.11.13 - Тимошенко просит Януковича немедленно решить вопрос об ассоциации с ЕС

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.