Понад 600 тисяч гривень збитків: у безпідставній виплаті заробітної плати підозрюється заступник гендиректора наукового центру

Автор yelyzaveta

На підставі акту приймання-передачі з балансу наукової установи передано дитячий оздоровчий табір, розташований у с. Дачне Зміївського району (на теперішній час це Чугуївський район), у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Зміївського району. Комунальна форма власності на цей табір була зареєстрована за Зміївською районною радою (наразі — Слобожанська селищна рада Чугуївського району).

Про це повідомляє прокуратура Харківської області. Події відбувалися у 2020 році.

У зв’язку з цим у науковій установі було ліквідовано відповідний структурний підрозділ та в подальшому необхідно було провести штатні і структурні зміни. Однак підозрюваний, який на той час тимчасово виконував обов’язки генерального директора, не вжив необхідних заходів і не надав вказівки, передбачені його посадовою інструкцією.

Як наслідок, низка співробітників виконувала функціональні обов’язки на території оздоровчого табору, не маючи жодних трудових відносин з його новим власником. При цьому заробітна плата їм нараховувалась і виплачувалась науковим центром. 

За період з листопада 2020 по серпень 2021 року безпідставно виплачено понад 600 тис. грн заробітної плати співробітникам, які фактично працювали на іншого роботодавця, чим завдано збитків науковій установі.

За процесуального керівництва Київської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру одному із заступників генерального директора наукового центру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше